powrót

szukaj
strona główna   »  Załatw sprawę przez internet  »  Portal Informacyjny  »  A . A . A
Portal Informacyjny
Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego w Bolesławcu (zwany Portalem Informacyjnym) jest serwisem, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom dostępu do informacji o stanie spraw i o czynnościach podejmowanych w sprawie, jakie znajdują się w oprogramowaniu wspomagającym biurowość sądową w sprawach rozpoznawanych przed Sądem Rejonowym w Bolesławcu.
--------------------------------------------------------------------------------
Aby zostać użytkownikiem Portalu Informacyjnego, należy zarejestrować się wypełniając „Wniosek o rejestrację konta”, który jest dostępny na stronie głównej serwisu. Weryfikacja danych odbywa się w Punkcie Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Bolesławcu poprzez porównanie danych podanych we wniosku z ważnym dokumentem tożsamości, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również z legitymacją potwierdzającą wykonywanie zawodu prawniczego. Weryfikacja danych kończy się aktywacją konta oraz wydrukowaniem przez pracowników Punktu Obsługi Interesanta potwierdzenia założenia konta zawierającego login i hasło, które otrzymuje użytkownik.
--------------------------------------------------------------------------------
Portal Informacyjny jest dostępny pod adresem: https://portal.wroclaw.sa.gov.pl
--------------------------------------------------------------------------------
Zasady funkcjonowania i warunki korzystania z Portalu Informacyjnego Sądu Rejonowego wBolesławcu szczegółowo określa Regulamin, opublikowany na stronie serwisu.
Regulamin
Zarządzenie o utworzeniu Portalu
Podmiot udostępniający informacje : Sąd Rejonowy w Bolesławcu
Osoba odpowiadająca za wpis : Rafał Gruca, Bożena Rynkiewicz
Osoba, która wprowadziła informacje do podstrony BIP : Marcin Chmiel
Czas wytworzenia informacji : 2016-05-19
Osoba, która aktualizowała informacje : Marcin Chmiel
Data ostatniej aktualizacji : 2016-05-19
Liczba odwiedzin podstrony : 1359

 do góry

  licznik odwiedzin: 146429 strona główna    |    polityka prywatności    |    e-wokanda    |    mapa strony    |    kontakt