powrót

szukaj
      Portal orzeczeń
strona główna   »  Załatw sprawę przez internet  »  Portal informacyjny   »  A . A . A
Portal informacyjny
Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. (zwany Portalem Informacyjnym) jest serwisem, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom dostępu do informacji o stanie spraw i o czynnościach podejmowanych w sprawie, jakie znajdują się w oprogramowaniu wspomagającym biurowość sądową w sprawach rozpoznawanych przed Sądem Rejonowym w Jeleniej Górze.

Aby zostać użytkownikiem Portalu Informacyjnego, należy zarejestrować się wypełniając „Wniosek o rejestrację konta”, który jest dostępny na stronie głównej serwisu. Weryfikacja danych odbywa się w Punkcie Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze poprzez porównanie danych podanych we wniosku z ważnym dokumentem tożsamości, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również z legitymacją potwierdzającą wykonywanie zawodu prawniczego. Weryfikacja danych kończy się aktywacją konta oraz wydrukowaniem przez pracowników Punktu Obsługi Interesanta potwierdzenia założenia konta zawierającego login i hasło, które otrzymuje użytkownik.

Portal Informacyjny jest dostępny pod adresem: https://portal.wroclaw.sa.gov.pl/

Zasady funkcjonowania i warunki korzystania z Portalu Informacyjnego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze szczegółowo określa Regulamin, opublikowany na stronie serwisu.

Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze

Zarządzenie Nr 4/2016 Prezesa Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
Regulamin Portalu Informacyjnego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
Podmiot udostępniający informacje : Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
Osoba odpowiadająca za wpis : Agnieszka Kłaczkiewicz
Osoba, która wprowadziła informacje do podstrony BIP : Ewa Białozor
Czas wytworzenia informacji : 2016-04-18
Osoba, która aktualizowała informacje : Ewa Białozor
Data ostatniej aktualizacji : 2016-04-25
Liczba odwiedzin podstrony : 3078

 do góry

  licznik odwiedzin: 336815 strona główna    |    polityka prywatności    |    e-wokanda    |    mapa strony    |    kontakt